Postup registrace

1. Prvním krokem k objednávání zboží je registrace na stránce www.belvela.cz/velkoobchod. Klikněte vpravo na horní liště na tlačítko Přihlásit se. Otevře se Vám okno pro registraci. Poté zadejte do prázdného pole vlevo svou e-mailovou adresu pro vytvoření nového účtu a klikněte na tlačítko Registrace. V novém okně následně zadáte své firemní úda...

1. Prvním krokem k objednávání zboží je registrace na stránce www.belvela.cz/velkoobchod. Klikněte vpravo na horní liště na tlačítko Přihlásit se. Otevře se Vám okno pro registraci. Poté zadejte do prázdného pole vlevo svou e-mailovou adresu pro vytvoření nového účtu a klikněte na tlačítko Registrace. V novém okně následně zadáte své firemní údaje. Poté registraci dokončíte kliknutím na tlačítko Registrace.

2. Po odeslání registrace obdržíte na Vámi zadaný e-mail potvrzení o registraci.

(POZOR: může dojít k tomu, že potvrzovací mail bude přesunut do složky Spam ve vaší e-mailové schránce. Pokud tedy do 5 minut po odeslání registrace potvrzující e-mail neobdržíte, zkontrolujte složku Spam v e-mailu nebo nás kontaktujte).

3. Pro úplné dokončení registrace vyčkejte na potvrzení Vaší registrace administrátorem, cca 1 den. Jakmile dojde k potvrzení Vaší registrace administrátorem, můžete se přihlásit a zobrazí se vám plná nabídka i s nákupními cenami zboží bez DPH.

4. Můžete nakupovat jako v klasickém eshopu.

V případě jakýchkoliv nejasností, dotazů nebo problémů nás můžete kontaktovat na telefonním čísle: 721 208 377 nebo prostřednictvím e-mailu info@belvela.cz.

Zobrazit

Postup registrace V této kategorii není žádné zboží.